11. kolo - FC Hradec Králové vs. 1. FC Slovácko

Místo konání: Malšovický stadion, Hradec Králové
Počet diváků: 3506

1. FC Slovácko 1 1. FC Slovácko
:

11. kolo - FC Hradec Králové vs. 1. FC Slovácko 0:1 (0:1)

V nedělním souboji na sebe narazila dvě mužstva, které dělily pouhé 3 body a tak se očekával ofensivní fotbal s množstvím šancí.

To se naplňovalo od prvních minut. V 6. Fischer předložil naběhnuvšímu Zelenému, ale ten přestřelil. Za čtvrthodinky opět Fischer servíroval přihrávku na volného Dvořáka, který ve 100% šanci trefil pouze nohy Filipka. V 31. potřetí Fischer, který se tentokrát rozhodl sám vystřelit, ale jeho střelu zblokovala obrana hostí. A tak dle rčení nedáš- dostaneš zaúřadoval Valenta, který si naběhl na přízemní centr Mezlíka a i přes obranný zákrok Hochmeistera dokázal skórovat, 0:1. Votroci byli po obdrženém gólu jak opaření a tak ještě do konce poločasu přišly šance hostí, jmenovitě Ondřejky a Doška, jenže ani jeden svoji šanci neproměnil.

Z kraje druhého poločasu byli aktivnější hosté, ale na Lindra již gólově nevyzráli. Naopak Votroci pomalu začali přebírat otěže zápasu. Obrovskou šanci měl v 50. Fischer, ale snad z metru přestřelil Filipkovu branku. Ještě více nadějí na srovnání skóre přišlo v 65. při vyloučení Pavelky. Jenže hosté hermeticky uzavřeli své pokutové území a veškeré centry buď dobře chytající Filipiko pochytal, nebo zkušený Trousil hlavičkou odvrátil. Votroci se tak pokoušeli střílet ze střední vzdálenosti – Zelený, Plašil, ale u obou zůstalo jen u pokusu. A když hosté nezužitkovali žádný z brejků, skóre se neměnilo a 1. FC Slovácko si z „pod lízátek“ odvezlo všechny body.

FC Hradec Králové: Lindr – Hochmeister (46. Štěpán), Chleboun, Fukal, Plašil (79. Rezek)– Fischer, Klapka, Poděbradský (60. Gulajev), Zelený – Černý, Dvořák
1. FC Slovácko: Filípko - Kubáň, Trousil, Mezlík, Jeleček - Valenta (86. Reinberk), Kordula, Daníček, Pavelka - Došek (90. Kerbr), Ondřejka (69. Fujerik)

Branka: 35. Valenta
ŽK: Fukal, Klapka - Kubáň, Pavelka, Fujérik, ČK: Pavelka

25.10.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zde si můpžete přečíst články uveřejněné Deníkem.
Nedělní zápas se Slováckem popsaný DENÍKEM

24.10.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
K rozhovoru jsme pozvali kapitána týmu Romana Fischera.
Šance byly, ale opět jsme je neproměnili, říká Roman Fischer

FC Hradec Králové vs. 1. FC Slovácko 0:1 (0:1)
Slovácko si z Hradce odvezlo všechny body

21.10.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V neděli je na pořadu 11. kolo Gambrinus ligy a Votroci hostí „pod lízátky“ 1. FC Slovácko.
Na Slovácko již od 15.00 hodin

K nedělnímu zápasu se Slováckem opět vychází bulletin Černobílý gól. V něm naleznete spoustu zajímavých článků, rozhovorů, fotografií, a i tentokrát je slosovatelný o hodnotné ceny.