22. kolo - SK Slavia Praha vs. FC Hradec Králové

Místo konání: Praha stadion Eden
Počet diváků: 6291

SK Slavia Praha 0 SK Slavia Praha
:

Votroci toužili v utkání na Slavii bodovat. To se nakonec povedlo a díky disciplinované hře si z pražského Edenu odváží bod za remízu 0:0.
Utkání přineslo minimálně šancí a v podstatě se ani jeden ze soupeřů do vyložené brankové příležitosti nedostal.
První ohrožení hradecké branky obstaral v 12. Kaufman, ale s jeho ranou si Lindr poradil. V 19. odpověděl střelou z přímého kopu Chleboun. V 24. vhodil Poděbradský aut na Dvořáka, ten sklepnul na Rezka a jeho střela skončila mimo Vaniakovy branky. V 27. se domácí Pospěch dostal za hradeckou obranu, ale jeho zakončení pozbylo důrazu. V 28. nahrál Poděbradský Dvořákovi a ten trefil Vaniakovu náruč. V 35. zkoušel štěstí domácí Hora z 20 metrů, ale Lindr byl na místě. O 2 minuty později ho napodobil Kysel se stejným výsledkem. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.
Z kraje druhého poločasu se dlouho nic nedělo, až v 70. Jarolím těsně minul z přímého kopu. V 74. dobře hrající Dvořák vybojoval míč, dal Pilařovi, který prodloužil na Černého, ale nestárnoucí Vaniak byl na místě. V 76. střílel nebezpečně z 30 metrů Dostál. Podobnými střely z 20 metrů ohrožovali Vaniaka v rozmezí dalších deseti minut Pilař, Hochmeister a Fischer, ale žádná ze střel kýžený gól Votrokům nepřinesla.
Soupeři se tak po devadesáti minutách rozešli smírně. Hradecký tým si tak po dlouhých 38 letech odvezl z hřiště pražské Slavie bod a tím tak poděkoval svým věrným příznivcům, kterých do pražského Edenu zavítal na tři stovky.

SK Slavia Praha: Vaniak - Dostál, Čelůstka, Hubáček, Kaufman - Hora (80. M. Černý), Janda (60. Milutinovič), Jarolím, Koreš - Kisel - Pospěch. Trenér: Petrouš.
FC Hradec Králové: Lindr - Pávek, Chleboun, Kasálek - Rezek, Fischer, Klapka (57. Hochmeister), Poděbradský (83. Karal) - Mišinský (62. P. Černý), Dvořák, Pilař. Trenér: Kotal.
Rozhodčí: Kovařík - Zlámal, Pospíšil. ŽK: Čelůstka, Pospěch - Klapka, Mišinský, P. Černý. Diváci: 6291.

4.4.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Filip Klapka (20.6.1981) byl ve včerejším utkání velmi cenný hráč. Uprostřed hřiště svedl nesčetně soubojů se slavistickými hráči. Na jeden z nich v 59. minutě doplatil zraněním a z utkání musel odstoupit. Jeho spoluhráči však bezbrankovou remízu ubránili.
Myslel jsem, že jsem kopnul do železa - říká o svém zranění Filip Klapka

4.4.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Jiří Tůma

Fotbalisté Hradce Králové remizovali bez branek na hřišti pražské Slavie a jsou stále desátí.

Votroci urvali na Slavii cenný bod

3.4.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Votroci si z Edenu vezou bod

1.4.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Utkání se na poslední chvíli přeložilo z pondělí na neděli a tak se Votroci představí před televizními kamerami (ČT 4) již o den dříve od 19.30 hodin.
V neděli se Votroci představí v Edenu proti SK Slavia Praha

31.3.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Fan-klub Votroci 2000 pořádá autobusový výjezd v neděli 3. dubna utkání Slavia - FC Hradec Králové.
Na Slavii autobusem nebo vlakem

30.3.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Na základě ČMFS vydaných „Základních pravidel pro zabránění nevhodných projevů chování fanoušků“ ze dne 24.02.2010 si Vás dovolujeme informovat o stavu příprav k utkání SK Slavia Praha - FC Hradec Králové hraného v neděli 3.4.2011 od 19.30 hodin na stadionu Eden.
Organizačně - bezpečnostní informace k utkání SK Slavia - FC Hradec Králové

Na poslední chvíli rozhodl řídící úsek Gambrinus ligy o změně termínu zápasu 22. kola mezi SK Slavia Praha a FC Hradec Králové. NOVÝ termín je NEDĚLE 3.4. 2011 od 19.30 hodin.

Změna  termínu utkání s SK Slavia Praha

15.3.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Utkání 22. kola mezi pražskou Slavií a hradeckými Votroky bude na pořadu až jako televizní dohrávka v pondělí 4. 4. 2011 od 17.30 hodin v Praze Edenu.