18. kolo - FC Viktoria Plzeň vs. FC Hradec Králové

Místo konání: Plzeň
Počet diváků: 5600

FC Viktoria Plzeň 2 FC Viktoria Plzeň
:

Votroci přicestovali do Plzně v oslabené sestavě. Trenéru Kotalovi scházeli v zimně zranění Rezek, Pilař, Wozniak a v předvečer zápasu k nim přibyl Jakub Chleboun, který měl zvýšenou teplotu. A tak na jeho místo nastoupil Pavel Němeček.
Viktoria Plzeň z počátku utkání Hradec vůbec nešetřila a již v 4. měl Petržela 100% šanci, ale jeho střela z malého vápna skončila vedle. Zhruba po deseti minutách se osmělili i Votroci a v 9. zacentroval Mišinský zprava a Hochmeisterova hlavička skončila vedle plzeňské branky. V 16. centroval Fischer naopak zleva a Dvořák s Černým jeho prudký centr nedoběhli. V 18. to z 18 metrů zkoušel svoji levou Hochmeister těsně nad. V 20. se ke slovu dostali opět domácí. Petržela však z malého vápna branku netrefil. V 29. měl šanci domácí kapitán Horváth. Jeho „volej“ skončil nad brankou Zicha. V 39. poslal střílený centr do vápna Kasálek. Pavel Černý lehce tečoval a plzeňská obrana míč vytěsnila na roh. Poslední šanci prvního poločasu měl dobře hrající Mišinský, ale jeho křižná střela těsně minula Pavlíkovu branku.
2. poločas začal velkým závarem před hradeckou brankou. Mišinský v poslední chvíli „uklidil“ na roh. V 57. centroval Černý, Dvořák nedoskočil. V 57. střela Poděbradského, Pavlík vytěsnil na roh. V 59. Dvořák zpracovával „Kolerovským“ způsobem, ale z otočky branku přestřelil. V 60. střílel Klapka nebezpečně z 18 metrů vedle. V 62. se domácí Limberský probil až k brankové čáře hradecké branky, ale jeho zpětnou přihrávku Mišinský včas odkopl. Dalších deset minut měli Votroci nesčetně nebezpečných centrů do vápna Plzně, ale ani jednu šanci v gól neproměnili. A tak zákonitě přišel trest. V 73. Bakoš dostal kolmou přihrávku za obranu a brankáři Zichovi nedal šanci, 1:0. Po obdržené brance se Votroci chvíli vzpamatovávali a z toho pramenilo množství brajků Plzně. V 81. se k míči dostal střídající Kolář a po zemi překonal brankáře Zicha, 2:0. Gól Hradce přišel až v samotném závěru. V 90. poslal Pávek centr do vápna Plzně, kde si naběhl Hochmeister a stanovil tak konečné skóre na 2:1.
Votroci v Plzni herně nezklamali, ale opět doplatili na neproměňování šancí.

2.3.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: TV Proxima s.r.o. - TVHradec.cz
Hodnocení zápasu FCHK - Plzeň.
Hodnocení zápasu FCHK - Plzeň

28.2.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Trenér Kotal zhodnotil utkání FC Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové.
Hodnocení zápasu v Plzni

27.2.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Filip Klapka odcházel do autobusu hodně naštvaný, i když na hřišti patřil k nejlepším hráčům. Ve své obnovené premiéře v černobílém dresu rozhodně nezklamal.
Filip Klapka:

26.2.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V úvodním utkání jarní části soutěže Votroci prohráli na půdě lídra Gambrinus ligy.
FC Viktoria Plzeň - FC Hradec Králové 2:1 (0:0)

26.2.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Admin
Zde si můžete přečíst, co o nás napsal Deník před startem fotbalového jara.
Co o nás napsal před startem Deník

25.2.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Zde si můžete přečíst články, které napsala MF Dnes před zahájením jarní části Gambrinus ligy.
Co o nás napsala MF Dnes před startem jara?

Zde vám přinášíme přehled zápasů všech věkových kategorií.
Kam můžete přijít fandit hradeckým Votrokům

Fotbalové jaro je tu a Votroky čeká ostrý start. V sobotu 26.2.2011 (17.20 hod) totiž zajíždí na půdu vedoucího týmu Gambrinus ligy FC Viktorie Plzeň.