8. kolo - FC Hradec Králové vs. SK Slavia Praha

Místo konání:
Počet diváků:

SK Slavia Praha 0 SK Slavia Praha
:

V prvním poločase se hrálo nepříliš pohledné utkání pro oko hradeckých fanoušků. Zpestřením bylo jen několik světlic vhozených na hrací plochu z kotle slávistických fanoušků. Během úvodní čtvrt hodinky měli hradečtí možnost strhnout vedení na svojí stranu, avšak v koncovce byli nepřesní a nic ve Vaniakově síti neskončilo. Konkrétně skvěle zakroucený rohový kop Fischera usměrnil hlavou těsně mimo Dvořák. O čtyři minuty pozěji se výborně proháčkoval obranou hostující Koreš, ale Lindr vytáhl z rukávu fantastický zákrok a míč vyrazil na rohový kop. Ještě před poločasem tečoval Pilařův střílený centr Dvořák, ale mimo branku. To bylo vše zajímavé, co bylo v první půli k vidění.

Do druhého poločasu udělal trenér Kotal změnu v podobě střídání, kdy Kasálka nahradil Karal. Mezi 60. až 75. minutou měla více míč na kopačkách Slavia a byla také nebezpečnějším celkem. Její šance však zůstaly nevyužity. S blížícím se koncem zápasu už to vypadalo, že se zbytek utkání dohraje v poklidném tempu. Hradec byl proti a v posledních minutách se vrhnul na soupeře se záměrem nechat tři body doma. V závěru měli Votroci dvě stoprocentní gólové šance, ale jak už to  v poslední době na hradecké straně bývá, Hradec šance nevyužil. Pomohl tomu i zázračnými zákroky golman Vaniak.

Zda byl bod ziskem nebo ztrátou, to uvidíme v dalších zápasech.

FC Hradec Králové: Lindr – Wozniak, Chleboun, Kasálek (46. Karal) – Fischer, Janoušek, P. Černý (83. Hájovský), Poděbradský – Pilař, Dvořák (72. Hochmeister), Kocourek. Trenér: Kotal.
SK Slavia Praha: Vaniak – Čelůstka, Koubský, Trapp, Hubáček – M. Černý, Kisel, Jarolím, Koreš (89. Dembele), J. Černý (83. Janda) – Vlček (74. Hora). Trenér: Jarolím.

13.9.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
Zde si můžete poslechnout hodnocení zápasu FC Hradec Králové - SK Slavia Praha trenérem Votroků Václavem Kotalem.
Jak viděl včerejší zápas trenér Václav Kotal

Zde si můžete prohlédnout fotografie ze včerejšího zápasu.
Zápas FC Hradec Králové - SK Slavia Praha objektivem Ctirada Špičana

12.9.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: PO
Hradec před vyprodaným hledištěm své šance neproměnil a utkání skončilo dělbou bodů. Foto: Lubomír Douděra
FC Hradec Králové – SK Slavia Praha 0:0

10.9.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: PO
Hradečtí Votroci přivítají v neděli 12.9. na své domácí půdě další z pražských celků. Pod lízátka“ přijede SK Slavia Praha. Utkání má výkop v 17,00 hod a opět se očekává vyprodaný stadion.
Krátké představení nedělního soupeře - SK Slavia Praha

9.9.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
O víkendu čeká Votroky další zápas Gambrinus ligy. Tentokrát "pod lízátka" zavítá pražská Slavia. Na toto utkání přichystal Gambrinus ve spolupráci s naším klubem akci "Po zápase jedno na nás".
Po zápase jedno na nás

9.9.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: PO
Fotbalový klub i pro utkání s SK Slavia Praha prodává vstupenky v předpordeji...Během tří dnů se jich prodalo na dva tisíce!!!
V předprodeji padlo na 2000 vstupenek!!!

2.9.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: PO
Votroci odpočívají během reprezentační pauzy a již netrpělivě očekávají další domácí duel se Slavií Praha. Utkání se uskuteční v neděli 12.9. v 17,00 hodin. Hradečtí fotbalisté věří v podporu svých fans. Proto neváhejte a zakupte si vstupenky v předprodeji.