12.kolo - FC Hradec Králové vs. FK Mladá Boleslav

Místo konání:
Počet diváků:

FK Mladá Boleslav 0 FK Mladá Boleslav
:

Votroci na soupeře doslova vlétli od první minuty. Již v té následující byl závar před brankou Millera, ale nikdo z hráčů v bílých dresech míč za čáru nedostal. Nejblíže ke skórování měl Pavel Dvořák V 4. zatáhl míč k brankové čáře Pilař, vrátil zpět na malé vápno, ale Dvořák ve vyložené šanci opět branku netrefil. V 9. se k exekuci přímého kopu postavil Hochmeister, míč trefil ideálně, jenže mladoboleslavský brankář Miller byl proti a vyrazil ho na roh.. Poté se hra odehrávala převážně mezi oběma vápny. V 28. došlo k prvnímu ohrožení hradecké branky a byla to peredoxně malá domů Hochmeitera, která vylekala dobře chytajícího Hanuše. V 29. se ke střele odhodlal Wozniak a jeho střelu opět Miller vyrazil.
V druhém poločase se toho moc neudálo. V 53. předvedl dobrý zákrok Jan Hanuš, kdy vyboxoval míč před dotírajícím Rolkem. V 59. se ke své třetí příležitosti propracoval Dvořák, kdy si ideálně naběhl na centr Janouška, ale ve velmi dobrém postavení branku soupeře netrefil. V závěru utkání si oba týmy rozdělili dva přímé kopy z dobrých vzdáleností. Nejprve pět minut před koncem zahrávali mladoboleslavští přímý kop z hranice vápna. K míči se postavili Chramosta a Táborský. Prvně jmenovaný však vysoko přestřelil. Již v nastavené době hry zahrával na druhé straně „přímák“ Kasálek. Všichni přítomní čekali střelu nebo centr před bránu, ale hradecký obránce našel na vápně nabíhajícího a nikým neatakovaného Poděbradského. Bohužel jeho střela bez přípravy skončila vysoko nad brankou Mladé Boleslavi.
V utkání nebylo moc šancí, a ty, co si domácí vypracovali, skončily nevyužity. Jako nejlepší hráč zápasu byl vyhlášen Jakub Chleboun, opora zadních řad Votroků.

Hradec Králové: Hanuš, Hochmesiter (84. Kocourek), Pilař, Janoušek, Dvořák (87. Hájovský), Chleboun, Poděbradský,Kasálek, Rezek (63. Černý), Wozniak, Fischer
FK Mladá Boleslav: Miller, Kalina, Rolko, Fabián (80. Táborský), Kulič (68. Řezníček), Dimitrovski, Mendy, Chramosta (83. Toleski), Šírl, Procházka, Opiela
Žluté karty: Pilař - Opiela, Procházka, Rolko, Šírl, Dimitrovski

20.10.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
V rozhovoru s Jakubem Chlebounem, nejlepším hráčem utkání FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav, jsme se ještě ohlédli za tímto duelem a Jakub již také hovořil o následujícím, pátečním utkání v Teplicích.
Souboje s Adrim byly těžké

18.10.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
Před dopoledním tréninkem jsme požádali trenéra Václava Kotala o zhodnocení včerejšího zápasu.
Hodnocení zápasu FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav trenérem Václavem Kotalem

Zde si můžete prohlédnout obrázky z utkání FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav 0:0.
Nedělní souboj ve fotografii

17.10.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
V dnešním utkání se soupeři rozešli smírně. Na obou stranách bylo minimum šancí a hra se převážně odehrávala mezi vápny.
FC Hradec Králové - FK Mladá Boleslav 0:0

15.10.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
Votroky čeká v neděli důležitý zápas. "Pod lízátky" hostí tým aspirující na pohárové příčky, FK Mladá Boleslav.