23. kolo - FC Hradec Králové vs. FC Baník Ostrava

Počet diváků: 7000

FC Hradec Králové 2 FC Hradec Králové
FC Baník Ostrava 1 FC Baník Ostrava
:

Dnes viděli fanoušci „pod lízátky“ urputný boj o ligové body. Že v Hradci Králové zůstanou body i po třetím jarním ligovém kole rozhodl deset minut před koncem Dvořák. Ale popořadě.
Jak je již zvykem, Votroci na svého soupeře vlétli od první minuty. V 3. se přes ostravskou obranu proháčkoval Pilař a jeho „polocentr“ přistál na břevně soupeře. V 19. se přihodila kuriózní situace Nevesouvi, kdy sprintoval za míčem a nakonec skončil až za reklamní bariérou Malšoviclého stadionu. V 21. přišel pro domácí šok, přímý kop zahrál ostravský Lukeš přímo na hlavu Bolfa a ten se nemýlil, 0:1. V 23. Votroci zahrávali přímý kop zpoza hranice velkého vápna. Míč si postavil Kasálek a propálil vše, co mu stálo v cestě 1:1. V 34. od své branky odkopával Lindr, míč nabal díky větru rychlost a Daněk na druhé straně hřiště jen s těží vyškrábl míč na roh. V 35. přišla sporná situace. Nejprve sudí Bílek nařídil pokutový kop za stažení Klapky v pokutovém území, aby ji o minutu později asistent Čecháček odvolal. Do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu 1:1.

V druhém poločase se přiostřilo nejenom na hřišti, ale také v hledišti. Nutno podotknout, že na obou frontách zvítězili Votroci. Ovšem ostravští hráči byli o poznání nebezpečnější, než v prvním poločase. V 56. napřáhl zpoza vápna Šmejkal, Lindr byl pozorný. V 62. ho na druhé straně napodobil Pilař, ale trefil jen náruč Daňka. V 69. se technicky prosadil Fantyš, Lindr zázračně na roh. V 79 přišla gólová radost. Střídající Černý zatáhl k „lajně“, dal po zemi do vápna, kde si naběhl Dvořák a rozradostnil tak, již po páté v této sezóně, hradecké příznivce, 2:1. V 85. z přímého kopu jen o milimetry netrefil Fischer a v 83. uzavřel střelecký účet Mišinský střelou skrz velké vápno.
Votroci tak v dnešním utkání zaslouženě vyhráli a připsali si tak osmadvacátý ligový bod v této sezóně. Mužem utkání se stal Filip Klapka.

11.4.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Filipa Klapka byl vyhlášen v zápase FC Hradec Králové - FC Baník Ostrava 2:1 mužem zápasu. My jsme ho zastihli ve výřivce, kde dával zapomenout právě zkončenému, těžkému utkání.

Ostrava byla na náš styl dobře připravena, říká Filip Klapka

Zde si můžete přečíst články z dnešního DENÍKU.
Jak popsal včerejší zápas DENÍK

10.4.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
V dnešním utkání porazili Votroci Baník Ostrava 2:1 po poločase 1:1.
Votroci porazili FC Baník Ostrava 2:1

8.4.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Utkání FC Hradec Králové – FC Baník Ostrava začíná v 17.00 hodin.
V neděli „pod lízátka“ zavítá Baník Ostrava

7.4.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
S Jakubem Chlebounem jsme si povídali nejenom o minulém zápase se Slavií, ale také o tom, co Votroky čeká v dalším ligovém zápase s Baníkem Ostrava.
Jakub Chleboun prodloužil v našem klubu smlouvu

5.4.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin

Nedělní utkání budou provázet určitá bezpečnostní opatření. Jednou z nich je prodej vstupenek na občanský průkaz.