2. kolo - FC Hradec Králové vs. Bohemians 1905

Místo konání: Malšovický stadion, Hradec Králové
Počet diváků: 6000

Bohemians 1905 1 Bohemians 1905
:

Domácí Votroci vstoupili do utkání svižně a na svého soupeře vlétli jako uragán. Během prvních deseti minut zatápěli pod hostujícím kotlem a vše vyústilo první vyloženou brankovou příležitostí, kdy domácí Rezek nastřelil hlavou tyč.

Hra se poté vyrovnala a Bohemians ukázali, že útočení jim není cizí a do Hradce nepřijeli bránit. Několik slibných příležitostí, které si vytvořili ve středu pole, byly zastaveny domácími obránci. Další příležitost domácí odvrátili na rohový kop. Nacentrovaný balón mezi brankové území a pokutový puntík, kde si nejvýše vyskočil hostující Škoda a poslal hosty do vedení. Běžela 30.minuta a na ukazateli skóre svítil stav 0-1. Do poločasové přestávky se stav nezměnil a domácí museli v kabině spřádat plány alespoň na vyrovnání.

V úvodu druhého dějství nejprve zahrozil Poděbradský, ale jeho střela ohrozila pouze kolemjdoucí na druhém břehu Orlice. Hned vzápětí se hrnul do pokutového území Dvořák, ale byl zastaven hostující obranou. Netrvalo dlouho a ve 49. minutě zahrál jeden z hráčů Bohemians v pokutovém území rukou a sudí Adam nařídil pokutový kop. Míč si připravil Pavel Černý, za skandování hradeckého publika, a nekompromisně zavěsil a poslal Sňozíka na druhou stranu. 1-1!!!! Hradec přebíral otěže zápasu do svých rukou a tvořil hru. Bohemians čekali před svou brankou a čekali na chyby domácích, kteří jim dávali dostatek prostoru na brejky. Nic z toho však nedokázali využít, bohužel tak i domácí a utkání skončilo dělbou bodů. Richard Jukl po utkání vyzdvihl hradeckou návštěvu a všem moc poděkoval. "Jsem mile překvapen a naši fanoušci si zaslouží absolutorium. Návštěva byla srovnatelná s utkáním se Spartou." Dále připomněl, že Hradec sehrál velice těžké utkání, kdy hostující byli dobře připraveni na hru Votroků. "Utkání bylo velice těžké, jsem však přesto spokojen, i když 3 body by byly samozřejmě lepší, ale bod beru. Po dvou utkáních máme 4 body, takže jsem spokojen." Utkání opět přihlížela fantastická návštěva, hodná nejvyšší soutěži. Divácký zájem byl tak obrovský, že divácí přicházeli i v průběhu prvního poločasu. Všem , kteří dnešní utkání navštívili a podpořili náš tým děkujeme!!!

29.7.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
Zde si můžete pročíst Černobílý Gól, který byl vydán k utkání FC Hradec Králové - Bohemians 1905.
Černobílý Gól na Bohemians 1905

Roman Fischer se ještě ohlíží za zápasem s Bohemians 1905. Ale již vše směřuje na zápas s týmem, ve které strávil jednu sezónu. Tedy na sobotní zápas na 1. FC Slovácko (31.7.2010, od 18.00 hodin).
Hned v úvodu jsem měl gól na noze, říká domácí záložník

26.7.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor, PO
Opět před vyprodaným hledištěm Votroci přivítali další pražský celek. Tentokrát zelenobílé Klokany z Vršovic. Votroci nezopakovali vítězství z minulého týdne a v domácím utkání remizovali 1:1. Byla přidána fotogalerie od Lubomíra Douděry.
FC Hradec Králové - Bohemians 1905 1:1 (0:1) + fotogalerie

24.7.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: PO
V pondělí vyběhnou Votroci ke svému druhému utkání Gambrinus ligy. Jejich soupeřem bude opět pražský celek. Tentokrát z Klokani z Vršovic. Na toto utkání budou přijata bezpečnostní opatření....
Bezpečnostní opatření na utkání s Bohemians 1905

29.3.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
Zde si můžete prohlédnout fotografie z utkání FC Hradec Králové - FC Graffin Vlašim.