21. kolo - FC Hradec Králové vs. 1. FK Příbram

Počet diváků: 5454

FC Hradec Králové 2 FC Hradec Králové
1. FK Příbram 1 1. FK Příbram
:

Další důležité utkání Votroci zvládli a na domácím hřišti porazili soupeře z Příbrami 2:1. Trenér Kotal slíbil, že hráči jeho mužstva na soupeře vlétnou od první minuty. A to se také stalo. Hradečtí svého soupeře uzamkli na jeho polovině a bylo jen otázkou času, kdy tam spadne první gól.

V 9. se ocitl Černý sám před Hruškou, ale nevyzrál nad ním. O minutu později napřáhl z 25 metrů Hochmeister, jeho ránu jen tak „lízl“ Dvořák a míč skončil jen pár centimetrů vedle příbramské branky. O další minutu Fischer centroval, Hruška vyrazil míč pouze před sebe, ale Černému se nepodařilo míč „propasírovat“ do příbramské branky. Gólový moment přišel v 15., kdy Poděbradský zatáhl míč až na vápno soupeře, míč přenechal lépe postavenému Fischer a ten technickou střelou překonal Hrušku, 1:0. Příbram se dostala na dostřel Lindrovy branky až v 23., ale Nohýnek branku netrefil. V 33. Kasálek napřáhl z 20 metrů a Hruška jeho bombu s obtíži vyrazil.V 35. ho napodobil Pávek a orazítkoval břevno. Další branková radost  přišla v 35., Klapka se dostal k odraženému míči a propálil vše, co mu stálo v cestě, 2:0. Tímto výsledkem také skončil první poločas.

Trenér Kotal o poločasové přestávce nabádal své svěřence k obezřetnosti a aktivní hře. Bohužel hned z první vážnější situace Votroci inkasovali. Tarczalova střela skončila na břevně Lindrovy svatyně a dobíhající Koukal již neměl žádný problém uklidit míč do hradecké sítě, 2:1. V druhém poločase měli více za hry hosté a Votroci hrozili pouze z brejků. Jedním takovým mohl v 68. rozhodnout Rezek, ale trefil dobře vyběhnuvšího Hrušku. Až do samotného závěru příbramští ohrožovali domácí branku, ale ta již soupeřovým atakům odolala.

Votroci si připsali důležité tři body hlavně za vynikající hru v prvním poločase, kdy mohli utkání rozhodnout daleko dříve.

22.3.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Pavel Král

Z jasné partie se ve druhém poločase stalo drama. Hradečtí fotbalisté však důležité vítězství uhájili a posunuli se na desátou příčku

Reparát složen!

22.3.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: TVHradec.cz - TV Proxima s.r.o.
Tisková konference po zápase FC Hradec Králové vs. 1FK Příbram. Trenéři obou mužstev se po zápase vyjádřili jak k výkonu svých mužstev, tak k výkonu soupeře. Votroci důležitý zápas zvládli a připsali si na své konto další tři prvoligové body po výhře 2:1.
Tiskovka FCHK - 1. FK Příbram

Další důležité utk��ní Votroci zvládli a na domácím hřišti porazili soupeře z Příbrami 2:1.
Votroci zvládli duel s Příbramí

17.3.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: admin
Pondělní dohrávka Gambrinus ligy FC Hradec Králové - 1. FK Příbram začíná v 17.30 hodin.
V pondělí Votroky čeká důležité utkání proti 1.FK Příbram

11.3.2011, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Deník - Petr Tomeš
Pravého beka FC Hradec Králové čeká v neděli Na Střelnici přetěžká zkouška: eliminovat silnou levou stranu Jablonce.
Pávek brzdí optimismus: 'Splnili jsme jen dílčí cíl'Hradec Králové

20 Jiří Lindr 0 - 90 - - -

- Aleš Hruška 0 - 90 - - -
- Claude Videgla 0 - 76 - - -
- Daniel Tarczal 0 - 90 - - -
- Jakub Štochl 0 - 90 - - -
- Lukáš Pleško 0 - 90 - - -
- Marek Plašil 0 - 90 - - -