17. kolo - FC Hradec Králové vs. 1. FC Slovácko

Místo konání: Hradec Králové
Počet diváků: 0

1. FC Slovácko 0 1. FC Slovácko
:

V posledním utkání letošního roku gól nepadl a tak se Votroci rozešli se Slováckem smírně 0:0.

Před utkáním znělo z hradecké kabiny jednoznačné "Musíme na soupeře vlétnout a zápas co nejdříve rozhodnout." To první se splnilo do puntíku, druhému udělal stop hostující brankář Filipko, který ještě ráno nevěděl, zda pro nachlazení vůbec nastoupí.
Již v 8. prověřil hostujícího gólmana Pávek a v 9. měl na hlavě tutovku Dvořák po centru Rezka. Vyražený míč skončil pouze na břevně hostujícího týmu. O minutu déle Kocourkova střela skončila jen těsně vedle. V 33. opět ránu Pávka zlikvidoval Filipko. Hosté se do šance dostali až po nedorozumění hradecké obrany a hostující Fujerik se ocitl sám před Lindrem. V jasné pozici ale zvolil sílu místo techniky a své zaváhání Lindr napravil skvělým zákrokem. Poslední šanci poločasu méli opět domácí, tentokrát na kopačce Pilaře. Ten však branku netrefil.

Druhý poločas začali lépe hosté, když se po zaváhání hradeckého brankáře do šance dostal Švancara, ale Lindr vše napravil. V 63. měli hosté další šanci, ale tečovaný míč skončil pár centimetrů vedle domácí tyče. V 71. se do šance dral Pilař, po souboji ve vápně skončil společně s hostujícím obráncem na zemi, ale rozhodčí Zelinka odpískal útočný faul. V poslední minutě byl opět ve velké šanci Pilař, hostující brankář Filipko opět šanci zlikvidoval.

Utkání končí bezbrankovou remízou. Spokojenější budou hosté. Ti ho získali hlavně zásluhou brankáře Filipka. To byl hlavní hrdina dnešního utkání, které bylo spíše bojovnější. Domácí měli ke vstřelení branky blíže, ale strážce slovácké svatyně dnes splnil svou úlohu dokonale. Votroci se tedy s domácími fanoušky pro letošek rozloučili bez vstřelení branky.

22.11.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
Zde si můžete poslechnout vyjádření trenéra Václava Kotala ke včerejšímu zápasu FC Hradec Králové - 1.FC Slovácko 0:0.
Tisková konference po včerejším zápase

Včerejší zápas se Slováckem očima fotografa

21.11.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
FC Hradec Králové - 1.FC Slovácko 0:0

19.11.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
V neděli se "pod lízátky" představí 1.FC Slovácko. Tým, s kterým Votroci v prvním měření sil prohráli 1:2.