7. kolo - 1. FK Příbram vs. FC Hradec Králové

Místo konání:
Počet diváků: 2820

1. FK Příbram 1 1. FK Příbram
:

1.pol. začal z obou stran velmi opatrně a na obou stranách bylo vidět, že ani jeden z týmů nechce inkasovat jako první. V 10. zbytečně fauloval Poděbradský v blízkosti pokutového území a po následném přímem kopu minul Borek hlavou jen těsně Lindrovu branku. V 27. vystrčili růžky Votroci. Rezek nacentroval do vápna na Dvořáka, ten sklepl na Fischera, ale jeho levačka z hranice vápna mířila vysoko nad. V 30. se odhodlal Kasálek k dalekonosné střele (30 metrů), ale jeho nepříjemnou střelu Hruška vyrazil. V 32. spálil 100 % šanci domácí Huňa. Z malého vápna pořádně míč netrefil a s následnou polostřelou si Lindr poradil. V 35. Fischer centroval do vápna na volného Dvořáka, ale jeho hlavička mířila přímo do náruče domácího brankáře. Pět minut před přestávkou se odhodlal ke střele domácí Ibe, s přízemní střelou si Lindr poradil. Po první půli tak na ukazateli svítilo 0:0.

2.pol. začal pro Votroky slibně. Hned v 47. vypálil svojí levačkou Pilař, ale Hruška konečky prstů jeho střelu vškrábl. Pak se dlouho nic nedělo, až v 65. Štochl vystrašil z 30 metrů Lindra. Ten jeho střelu konečky prstů vytěsnil na roh. Uhodilo v 81. min. Po přímém kopu se k míči dostal Wágner a podél Lindra vstřelil jedinou a vítěznou branku domácích, 1:0.

30.8.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: MF Dnes - Radomír Machek
Fotbalisté Hradce Králové si v Příbrami další body do prvoligové tabulky nepřipsali. Utkání rozhodla jediná branka, kterou devět minut před koncem vstřelil střídající příbramský Wágner.
Příbram dala na domácím hřišti první gól a Hradec přišel o body

28.8.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
Dnes se od 16.00 hodin Votroci utkali na půdě 1. FK Příbram o další ligové body s domácím týmem. Z Příbrami odjíždějí s prázdnou za prohru 0:1.
1. FK Příbram - FC Hradec Králové 1:0 (0:0)

27.8.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
Hradecký FC se v sobotu střetne o další ligové body s týmem 1.FK Příbram. Utkání začína v 16.00 hod.
V sobotu do Příbrami proti místnímu 1.FK

25.8.2010, tým FCHK: FC Hradec Králové - A, autor: Administrátor
Klub FC Hradec Králové a Fan-klub Votroci 2000 organizuje autobusový zájezd na 7. kolo Gambrinus ligy do Příbrami.